SMFLP20.0 Bivar
  • Part Number: SMFLP20.0
  • Manufacturer Name: Bivar
  • Description: Light Pipe Assembly; Vertical SMD Adapter; 4.2mm. Lens; 20.0in. Length
  • Category: Light Pipes
  • Status:
  • More about SMFLP20.0 Bivar
    SMFLP20.0 Bivar
    SMFLP20.0 is manufactured by Bivar and is categorized in the Light Pipes category. SMFLP20.0 is described as Light Pipe Assembly; Vertical SMD Adapter; 4.2mm. Lens; 20.0in. Length. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM