SMFLP2-3.5 Bivar
  • Part Number: SMFLP2-3.5
  • Manufacturer Name: Bivar
  • Description: Light Pipe Assembly; Vertical SMD Adapter; 5.1mm. Lens; 3.5in. Length
  • Category: Light Pipes
  • Status:
  • More about SMFLP2-3.5 Bivar
    SMFLP2-3.5 Bivar
    SMFLP2-3.5 is manufactured by Bivar and is categorized in the Light Pipes category. SMFLP2-3.5 is described as Light Pipe Assembly; Vertical SMD Adapter; 5.1mm. Lens; 3.5in. Length. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F