SMFLP2-2.5 Bivar
  • Part Number: SMFLP2-2.5
  • Manufacturer Name: Bivar
  • Description: Light Pipe Assembly; Vertical SMD Adapter; 5.1mm. Lens; 2.5in. Length
  • Category: Light Pipes
  • Status:
  • More about SMFLP2-2.5 Bivar
    SMFLP2-2.5 Bivar
    SMFLP2-2.5 is manufactured by Bivar and is categorized in the Light Pipes category. SMFLP2-2.5 is described as Light Pipe Assembly; Vertical SMD Adapter; 5.1mm. Lens; 2.5in. Length. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U 175MM SIDE PLATE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    View
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK