SMFLP2-10.0 Bivar
  • Part Number: SMFLP2-10.0
  • Manufacturer Name: Bivar
  • Description: Light Pipe Assembly; Vertical SMD Adapter; 5.1mm. Lens; 10.0in. Length
  • Category: Light Pipes
  • Status:
  • More about SMFLP2-10.0 Bivar
    SMFLP2-10.0 Bivar
    SMFLP2-10.0 is manufactured by Bivar and is categorized in the Light Pipes category. SMFLP2-10.0 is described as Light Pipe Assembly; Vertical SMD Adapter; 5.1mm. Lens; 10.0in. Length. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO DIN SOCKET
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    View
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG