SMFLP2-1.5 Bivar
  • Part Number: SMFLP2-1.5
  • Manufacturer Name: Bivar
  • Description: Light Pipe Assembly; Vertical SMD Adapter; 5.1mm. Lens; 1.5in. Length
  • Category: Light Pipes
  • Status:
  • More about SMFLP2-1.5 Bivar
    SMFLP2-1.5 Bivar
    SMFLP2-1.5 is manufactured by Bivar and is categorized in the Light Pipes category. SMFLP2-1.5 is described as Light Pipe Assembly; Vertical SMD Adapter; 5.1mm. Lens; 1.5in. Length. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    View
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD