SMFLP18.0 Bivar
  • Part Number: SMFLP18.0
  • Manufacturer Name: Bivar
  • Description: Light Pipe Assembly; Vertical SMD Adapter; 4.2mm. Lens; 18.0in. Length
  • Category: Light Pipes
  • Status:
  • More about SMFLP18.0 Bivar
    SMFLP18.0 Bivar
    SMFLP18.0 is manufactured by Bivar and is categorized in the Light Pipes category. SMFLP18.0 is described as Light Pipe Assembly; Vertical SMD Adapter; 4.2mm. Lens; 18.0in. Length. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM