SMFLP14.0 Bivar
  • Part Number: SMFLP14.0
  • Manufacturer Name: Bivar
  • Description: Light Pipe Assembly; Vertical SMD Adapter; 4.2mm. Lens; 14.0in. Length
  • Category: Light Pipes
  • Status:
  • More about SMFLP14.0 Bivar
    SMFLP14.0 Bivar
    SMFLP14.0 is manufactured by Bivar and is categorized in the Light Pipes category. SMFLP14.0 is described as Light Pipe Assembly; Vertical SMD Adapter; 4.2mm. Lens; 14.0in. Length. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    View
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"