SMFLP10.0 Bivar
  • Part Number: SMFLP10.0
  • Manufacturer Name: Bivar
  • Description: Light Pipe Assembly; Vertical SMD Adapter; 4.2mm. Lens; 10.0in. Length
  • Category: Light Pipes
  • Status:
  • More about SMFLP10.0 Bivar
    SMFLP10.0 Bivar
    SMFLP10.0 is manufactured by Bivar and is categorized in the Light Pipes category. SMFLP10.0 is described as Light Pipe Assembly; Vertical SMD Adapter; 4.2mm. Lens; 10.0in. Length. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Bivar
    ---> Light Pipes from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Light Pipes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM