SM1204UYC Bivar
  • Part Number: SM1204UYC
  • Manufacturer Name: Bivar
  • Description: LED; SMD; 1204; Yellow; 593nm; 72mcd; Water Clear Lens; 110 Deg Viewing Angle
  • Category: General LEDs
  • Status:
  • Available: 32,930
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SM1204UYC Bivar
    SM1204UYC Bivar
    ---> Other parts by Bivar
    ---> General LEDs from all manufacturers
    ---> LEDs by sub category
  • More About  General LEDs
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 7SLOT 3U VME J1
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    View
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED