SLP3-400-100-F Bivar
  • Part Number: SLP3-400-100-F
  • Manufacturer Name: Bivar
  • Description: Light Pipe; Rigid; Board Mnt; Right Angle; .400 in.; 3mm Round Lens; Flat Face
  • Category: Light Pipes
  • Status:
  • Available: 818
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SLP3-400-100-F Bivar
    SLP3-400-100-F Bivar
    SLP3-400-100-F is manufactured by Bivar and is categorized in the Light Pipes category. SLP3-400-100-F is described as Light Pipe; Rigid; Board Mnt; Right Angle; .400 in.; 3mm Round Lens; Flat Face. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Bivar
    ---> Light Pipes from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Light Pipes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD