RLP4-200-800 Bivar
  • Part Number: RLP4-200-800
  • Manufacturer Name: Bivar
  • Description: Quadruple Station; 2.8mm; Rigid Light Pipe; 5.0mm Elevation; 20.0mm Protrusion
  • Lead-Time:
  • More about RLP4-200-800 Bivar
    RLP4-200-800 Bivar
    RLP4-200-800 is manufactured by Bivar and is categorized in the Light Pipes category. RLP4-200-800 is described as Quadruple Station; 2.8mm; Rigid Light Pipe; 5.0mm Elevation; 20.0mm Protrusion. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.