RLP3-200-800 Bivar
  • Part Number: RLP3-200-800
  • Manufacturer Name: Bivar
  • Description: Triple Station; 2.8mm; Enhanced Rigid Light Pipe; 5.0mm Elevation; 20.0mm Protrusion
  • Lead-Time:
  • More about RLP3-200-800 Bivar
    RLP3-200-800 Bivar
    RLP3-200-800 is manufactured by Bivar and is categorized in the Light Pipes category. RLP3-200-800 is described as Triple Station; 2.8mm; Enhanced Rigid Light Pipe; 5.0mm Elevation; 20.0mm Protrusion. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"