RLP2-200-800 Bivar
  • Part Number: RLP2-200-800
  • Manufacturer Name: Bivar
  • Description: Double Station; 2.8mm; Enhanced Rigid Light Pipe; 5.0mm Elevation; 20.0mm Protrusion
  • Lead-Time:
  • More about RLP2-200-800 Bivar
    RLP2-200-800 Bivar
    RLP2-200-800 is manufactured by Bivar and is categorized in the Light Pipes category. RLP2-200-800 is described as Double Station; 2.8mm; Enhanced Rigid Light Pipe; 5.0mm Elevation; 20.0mm Protrusion. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    View
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.2KHZ 50MM