RLP1-200-800 Bivar
  • Part Number: RLP1-200-800
  • Manufacturer Name: Bivar
  • Description: Single Station; 2.8mm; Enhanced Rigid Light Pipe; 5.0mm Elevation; 20.0mm Protrusion
  • Category: Light Pipes
  • Status:
  • Available: 3
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RLP1-200-800 Bivar
    RLP1-200-800 Bivar
    RLP1-200-800 is manufactured by Bivar and is categorized in the Light Pipes category. RLP1-200-800 is described as Single Station; 2.8mm; Enhanced Rigid Light Pipe; 5.0mm Elevation; 20.0mm Protrusion. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Bivar
    ---> Light Pipes from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Light Pipes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"
    Schroff
    POWER SUPPLY CODING KEY
    LED 3.2 GREEN
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT