PM7-C2031-10.00 Bivar
  • Part Number: PM7-C2031-10.00
  • Manufacturer Name: Bivar
  • Description: Light Pipe; Flexible; 2mm. Fiber Optic Core; 7mm. Dia. Lens; 10.0 in.Length
  • Category: Light Pipes
  • Status:
  • Available: 110
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PM7-C2031-10.00 Bivar
    PM7-C2031-10.00 Bivar
    PM7-C2031-10.00 is manufactured by Bivar and is categorized in the Light Pipes category. PM7-C2031-10.00 is described as Light Pipe; Flexible; 2mm. Fiber Optic Core; 7mm. Dia. Lens; 10.0 in.Length. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.