PM5YTW12.0 Bivar
  • Available: 93
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PM5YTW12.0 Bivar
    PM5YTW12.0 Bivar
    PM5YTW12.0 is manufactured by Bivar and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. PM5YTW12.0 is described as PNL MNT YLW 20MA W/WIRE 12". Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    View
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN