PM5R3-BCW22.0CC Bivar
  • More about PM5R3-BCW22.0CC Bivar
    PM5R3-BCW22.0CC Bivar
    PM5R3-BCW22.0CC is manufactured by Bivar and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. PM5R3-BCW22.0CC is described as PNL MNT GREEN, RED W/WIRE 22". Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    View
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM