PM5GTW12.0 Bivar
  • Available: 45
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PM5GTW12.0 Bivar
    PM5GTW12.0 Bivar
    PM5GTW12.0 is manufactured by Bivar and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. PM5GTW12.0 is described as PNL MNT GREEN 20MA W/WIRE 12". Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Carling Tech
  • Description
    SWITCH BATTERY POWER DISCONNECT
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    View
    Keystone Electronics
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    Memory Protection Devices
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP
    COVER BATTERY HOLDER
    B B Battery
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM