PM5-A7R28V Bivar
  • Available: 87
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PM5-A7R28V Bivar
    PM5-A7R28V Bivar
    PM5-A7R28V is manufactured by Bivar and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. PM5-A7R28V is described as PANEL MOUNT ASSEM 8.1MM RED. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"