PM5-A12B28V Bivar
  • Available: 34
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PM5-A12B28V Bivar
    PM5-A12B28V Bivar
    PM5-A12B28V is manufactured by Bivar and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. PM5-A12B28V is described as PANEL MOUNT ASSEM 6.1MM BLUE. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Bivar
    ---> Panel Indicators & Pilot Lights from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Panel Indicators & Pilot Lights
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 7SLOT 3U VME J1
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    View
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED