PM4-C1522-10.00 Bivar
  • Part Number: PM4-C1522-10.00
  • Manufacturer Name: Bivar
  • Description: Light Pipe; Flexible; 1.5mm. Fiber Optic Core; 4.2mm. Dia. Lens; 10.0in. Length;
  • Category: Light Pipes
  • Status:
  • Available: 108
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PM4-C1522-10.00 Bivar
    PM4-C1522-10.00 Bivar
    PM4-C1522-10.00 is manufactured by Bivar and is categorized in the Light Pipes category. PM4-C1522-10.00 is described as Light Pipe; Flexible; 1.5mm. Fiber Optic Core; 4.2mm. Dia. Lens; 10.0in. Length;. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.