PM3YDW12.0 Bivar
  • Part Number: PM3YDW12.0
  • Manufacturer Name: Bivar
  • Description: Pnl-Mnt Indicators; 3mm Yellow LED wDiffused Lens; 12in. Wire; No Connector
  • Category: Panel Mount Indicators
  • Status:
  • Available: 1,161
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PM3YDW12.0 Bivar
    PM3YDW12.0 Bivar
    PM3YDW12.0 is manufactured by Bivar and is categorized in the Panel Mount Indicators category. PM3YDW12.0 is described as Pnl-Mnt Indicators; 3mm Yellow LED wDiffused Lens; 12in. Wire; No Connector. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Bivar
    ---> Panel Mount Indicators from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Panel Mount Indicators
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U REAR ANGLES 1 SET
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM