PM3YD5VW24.0 Bivar
  • Part Number: PM3YD5VW24.0
  • Manufacturer Name: Bivar
  • Description: Panel Mount LED Assembly; 3mm Yellow LEDwDiffused Lens; 24in. Wire; No Connector;
  • Category: Panel Mount Indicators
  • Status:
  • More about PM3YD5VW24.0 Bivar
    PM3YD5VW24.0 Bivar
    PM3YD5VW24.0 is manufactured by Bivar and is categorized in the Panel Mount Indicators category. PM3YD5VW24.0 is described as Panel Mount LED Assembly; 3mm Yellow LEDwDiffused Lens; 24in. Wire; No Connector;. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Bivar
    ---> Panel Mount Indicators from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Panel Mount Indicators
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    View
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.2KHZ 50MM