PM3GDLW4.5-CBK2 Bivar
  • Part Number: PM3GDLW4.5-CBK2
  • Manufacturer Name: Bivar
  • Description: Pnl-Mnt Indicators; 2 Leaded; 3mm Green LED wDiffused; 4.5 in. Wire; 2mm Connector
  • Category: Panel Mount Indicators
  • Status:
  • More about PM3GDLW4.5-CBK2 Bivar
    PM3GDLW4.5-CBK2 Bivar
    PM3GDLW4.5-CBK2 is manufactured by Bivar and is categorized in the Panel Mount Indicators category. PM3GDLW4.5-CBK2 is described as Pnl-Mnt Indicators; 2 Leaded; 3mm Green LED wDiffused; 4.5 in. Wire; 2mm Connector. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.