PM3BWTW12.0 Bivar
  • Part Number: PM3BWTW12.0
  • Manufacturer Name: Bivar
  • Description: Standard Panel Mnt Indicators; 3mm Blue LED wTinted Lens; 12in. Wire; No Connector
  • Category: Panel Mount Indicators
  • Status:
  • More about PM3BWTW12.0 Bivar
    PM3BWTW12.0 Bivar
    PM3BWTW12.0 is manufactured by Bivar and is categorized in the Panel Mount Indicators category. PM3BWTW12.0 is described as Standard Panel Mnt Indicators; 3mm Blue LED wTinted Lens; 12in. Wire; No Connector. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Bivar
    ---> Panel Mount Indicators from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Panel Mount Indicators
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A