PM3BWDW10.0 Bivar
  • Part Number: PM3BWDW10.0
  • Manufacturer Name: Bivar
  • Description: Standard Panel Mount Indicators; 2 Leaded; 3mm Blue LED wDiffused Lens; 10in. Wire
  • Category: Panel Mount Indicators
  • Status:
  • More about PM3BWDW10.0 Bivar
    PM3BWDW10.0 Bivar
    PM3BWDW10.0 is manufactured by Bivar and is categorized in the Panel Mount Indicators category. PM3BWDW10.0 is described as Standard Panel Mount Indicators; 2 Leaded; 3mm Blue LED wDiffused Lens; 10in. Wire. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Bivar
    ---> Panel Mount Indicators from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Panel Mount Indicators
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"