PLPQ2-10MM-FF Bivar
  • Part Number: PLPQ2-10MM-FF
  • Manufacturer Name: Bivar
  • Description: Light Pipe, Rigid, Panel Mount (Front, Flush), 2 mm Square Lens, 10mm.
  • Category: Light Pipes
  • Status:
  • More about PLPQ2-10MM-FF Bivar
    PLPQ2-10MM-FF Bivar
    PLPQ2-10MM-FF is manufactured by Bivar and is categorized in the Light Pipes category. PLPQ2-10MM-FF is described as Light Pipe, Rigid, Panel Mount (Front, Flush), 2 mm Square Lens, 10mm.. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PCB HANDLE A
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    View
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"