PLPC3-10MM Bivar
  • Part Number: PLPC3-10MM
  • Manufacturer Name: Bivar
  • Description: Light Pipe, Rigid, Panel Mount (Front, Flush), 3 mm Round Lens, 10mm.
  • Category: Light Pipes
  • Status:
  • More about PLPC3-10MM Bivar
    PLPC3-10MM Bivar
    PLPC3-10MM is manufactured by Bivar and is categorized in the Light Pipes category. PLPC3-10MM is described as Light Pipe, Rigid, Panel Mount (Front, Flush), 3 mm Round Lens, 10mm.. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    View
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED