PLPC2-10MM Bivar
  • Part Number: PLPC2-10MM
  • Manufacturer Name: Bivar
  • Description: Light Pipe, Rigid, Panel Mount (Front, Flush), 2 mm Round Lens, 10mm.
  • Category: Light Pipes
  • Status:
  • More about PLPC2-10MM Bivar
    PLPC2-10MM Bivar
    PLPC2-10MM is manufactured by Bivar and is categorized in the Light Pipes category. PLPC2-10MM is described as Light Pipe, Rigid, Panel Mount (Front, Flush), 2 mm Round Lens, 10mm.. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK TOP/BOT VENT 3UX8.5X7
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH