PLPC1-10MM Bivar
  • Part Number: PLPC1-10MM
  • Manufacturer Name: Bivar
  • Description: Light Pipe, Rigid, Panel Mount (Front, Flush), 1 mm Round Lens, 10mm.
  • Category: Light Pipes
  • Status:
  • More about PLPC1-10MM Bivar
    PLPC1-10MM Bivar
    PLPC1-10MM is manufactured by Bivar and is categorized in the Light Pipes category. PLPC1-10MM is described as Light Pipe, Rigid, Panel Mount (Front, Flush), 1 mm Round Lens, 10mm.. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD