PLP5-2-500 Bivar
  • Part Number: PLP5-2-500
  • Manufacturer Name: Bivar
  • Description: Light Pipe; Rigid; Panel Mount (Front); 5 mm Round Lens; Low Profile Face; 0.500 in.
  • Category: Light Pipes
  • Status:
  • Available: 7,926
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PLP5-2-500 Bivar
    PLP5-2-500 Bivar
    PLP5-2-500 is manufactured by Bivar and is categorized in the Light Pipes category. PLP5-2-500 is described as Light Pipe; Rigid; Panel Mount (Front); 5 mm Round Lens; Low Profile Face; 0.500 in.. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM