PLP5-2-125 Bivar
  • Part Number: PLP5-2-125
  • Manufacturer Name: Bivar
  • Description: Light Pipe; Rigid; Panel Mount (Front); 5 mm Round Lens; Low Profile Face; 0.125 in.
  • Category: Light Pipes
  • Status:
  • Available: 11,272
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PLP5-2-125 Bivar
    PLP5-2-125 Bivar
    PLP5-2-125 is manufactured by Bivar and is categorized in the Light Pipes category. PLP5-2-125 is described as Light Pipe; Rigid; Panel Mount (Front); 5 mm Round Lens; Low Profile Face; 0.125 in.. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Bivar
    ---> Light Pipes from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Light Pipes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 89DB
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 99DB
    View
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1.2W TOP PORT 88DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 800MW TOP PORT 85DB
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 99DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 75DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 95DB
    SPEAKER 8OHM 200MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 78DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 400MW TOP PORT 93DB