PLP5-1250 Bivar
  • Part Number: PLP5-1250
  • Manufacturer Name: Bivar
  • Description: Light Pipe; Rigid; Panel Mount (Rear); 5 mm Round Lens; Round Face; .1250 in.
  • Category: Light Pipes
  • Status:
  • Available: 8,088
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PLP5-1250 Bivar
    PLP5-1250 Bivar
    PLP5-1250 is manufactured by Bivar and is categorized in the Light Pipes category. PLP5-1250 is described as Light Pipe; Rigid; Panel Mount (Rear); 5 mm Round Lens; Round Face; .1250 in.. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Bivar
    ---> Light Pipes from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Light Pipes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    View
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD