PLP1-500-F Bivar
  • Part Number: PLP1-500-F
  • Manufacturer Name: Bivar
  • Description: Light Pipe; Rigid; Panel Mount (Rear); 3 mm Round Lens; Flat Face; 0.500 in.
  • Category: Light Pipes
  • Status:
  • Available: 308
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PLP1-500-F Bivar
    PLP1-500-F Bivar
    PLP1-500-F is manufactured by Bivar and is categorized in the Light Pipes category. PLP1-500-F is described as Light Pipe; Rigid; Panel Mount (Rear); 3 mm Round Lens; Flat Face; 0.500 in.. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"