PLP1-350-F Bivar
  • Part Number: PLP1-350-F
  • Manufacturer Name: Bivar
  • Description: Light Pipe; Rigid; Panel Mount (Rear); 3 mm Round Lens; Flat Face; 0.350 in.
  • Category: Light Pipes
  • Status:
  • Available: 809
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PLP1-350-F Bivar
    PLP1-350-F Bivar
    PLP1-350-F is manufactured by Bivar and is categorized in the Light Pipes category. PLP1-350-F is described as Light Pipe; Rigid; Panel Mount (Rear); 3 mm Round Lens; Flat Face; 0.350 in.. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Bivar
    ---> Light Pipes from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Light Pipes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    LOWER HOUSING W/SNAPON FOOT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    View
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE