MPR8-3WD220V Bivar
  • More about MPR8-3WD220V Bivar
    MPR8-3WD220V Bivar
    MPR8-3WD220V is manufactured by Bivar and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. MPR8-3WD220V is described as PNL MNT 220V WHITE 5MM. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"