MPR5BWDW12.0 Bivar
  • Available: 143
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MPR5BWDW12.0 Bivar
    MPR5BWDW12.0 Bivar
    MPR5BWDW12.0 is manufactured by Bivar and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. MPR5BWDW12.0 is described as PNL MNT BLUE W/WIRE 12". Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    View
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP