MPC6-2WD12V Bivar
  • More about MPC6-2WD12V Bivar
    MPC6-2WD12V Bivar
    MPC6-2WD12V is manufactured by Bivar and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. MPC6-2WD12V is described as PNL MNT 12V WHITE 3MM. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    LOWER HOUSING W/SNAPON FOOT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    View
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE