MPC5HCW12.0 Bivar
  • More about MPC5HCW12.0 Bivar
    MPC5HCW12.0 Bivar
    MPC5HCW12.0 is manufactured by Bivar and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. MPC5HCW12.0 is described as LED PANEL INDICATOR RED 2V. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Bivar
    ---> Panel Indicators & Pilot Lights from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Panel Indicators & Pilot Lights
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    View
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP