H131CSRT-120 Bivar
  • Part Number: H131CSRT-120
  • Manufacturer Name: Bivar
  • Description: LED Assembly; Right Angle; 3 mm LED; Single Level; 1 Station; Super Red; Tinted Lens
  • Category: General LEDs
  • Status:
  • More about H131CSRT-120 Bivar
    H131CSRT-120 Bivar
    H131CSRT-120 is manufactured by Bivar and is categorized in the General LEDs category. H131CSRT-120 is described as LED Assembly; Right Angle; 3 mm LED; Single Level; 1 Station; Super Red; Tinted Lens. Perfect Parts is a supplier of LEDs and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Bivar
    ---> General LEDs from all manufacturers
    ---> LEDs by sub category
  • More About  General LEDs
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM