H-133C-2-120 Bivar
  • Part Number: H-133C-2-120
  • Manufacturer Name: Bivar
  • Description: LED Holder; Right Angle; 3mm; Single Level; 0.120in. Center Line; Molded Nylon; Black
  • Category: General LEDs
  • Status:
  • Available: 561
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about H-133C-2-120 Bivar
    H-133C-2-120 Bivar
    H-133C-2-120 is manufactured by Bivar and is categorized in the General LEDs category. H-133C-2-120 is described as LED Holder; Right Angle; 3mm; Single Level; 0.120in. Center Line; Molded Nylon; Black. Perfect Parts is a supplier of LEDs and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Bivar
    ---> General LEDs from all manufacturers
    ---> LEDs by sub category
  • More About  General LEDs
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM