H-132C-1-120 Bivar
  • Part Number: H-132C-1-120
  • Manufacturer Name: Bivar
  • Description: LED Holder; Right Angle; 3mm; Single Level; 0.120in. Center Line; Molded Nylon; Black
  • Category: General LEDs
  • Status:
  • More about H-132C-1-120 Bivar
    H-132C-1-120 Bivar
    H-132C-1-120 is manufactured by Bivar and is categorized in the General LEDs category. H-132C-1-120 is described as LED Holder; Right Angle; 3mm; Single Level; 0.120in. Center Line; Molded Nylon; Black. Perfect Parts is a supplier of LEDs and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Bivar
    ---> General LEDs from all manufacturers
    ---> LEDs by sub category
  • More About  General LEDs
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK