H-130C-1-140 Bivar
  • Part Number: H-130C-1-140
  • Manufacturer Name: Bivar
  • Description: LED Holder; Right Angle; 3mm; Single Level; 0.140in. Center Line; Molded Nylon; Black
  • Category: General LEDs
  • Status:
  • More about H-130C-1-140 Bivar
    H-130C-1-140 Bivar
    H-130C-1-140 is manufactured by Bivar and is categorized in the General LEDs category. H-130C-1-140 is described as LED Holder; Right Angle; 3mm; Single Level; 0.140in. Center Line; Molded Nylon; Black. Perfect Parts is a supplier of LEDs and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE