H-130C-1-120 Bivar
  • Part Number: H-130C-1-120
  • Manufacturer Name: Bivar
  • Description: LED Holder; Right Angle; 3mm; Single Level; 0.120in. Center Line; Molded Nylon; Black
  • Category: General LEDs
  • Status:
  • More about H-130C-1-120 Bivar
    H-130C-1-120 Bivar
    H-130C-1-120 is manufactured by Bivar and is categorized in the General LEDs category. H-130C-1-120 is described as LED Holder; Right Angle; 3mm; Single Level; 0.120in. Center Line; Molded Nylon; Black. Perfect Parts is a supplier of LEDs and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Bivar
    ---> General LEDs from all manufacturers
    ---> LEDs by sub category
  • More About  General LEDs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    View
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A