FLPR1-30.0 Bivar
  • Part Number: FLPR1-30.0
  • Manufacturer Name: Bivar
  • Description: Light Pipe; Flexible; 6.7mm. x 4.2mm. Rectangular Lens; 3.0in. Length
  • Category: Light Pipes
  • Status:
  • More about FLPR1-30.0 Bivar
    FLPR1-30.0 Bivar
    FLPR1-30.0 is manufactured by Bivar and is categorized in the Light Pipes category. FLPR1-30.0 is described as Light Pipe; Flexible; 6.7mm. x 4.2mm. Rectangular Lens; 3.0in. Length. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    View
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN