FLPR1-14.0 Bivar
  • Part Number: FLPR1-14.0
  • Manufacturer Name: Bivar
  • Description: Light Pipe; Flexible; 6.7mm. x 4.2mm. Rectangular Lens; 14.0in. Length
  • Category: Light Pipes
  • Status:
  • More about FLPR1-14.0 Bivar
    FLPR1-14.0 Bivar
    FLPR1-14.0 is manufactured by Bivar and is categorized in the Light Pipes category. FLPR1-14.0 is described as Light Pipe; Flexible; 6.7mm. x 4.2mm. Rectangular Lens; 14.0in. Length. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK
    View
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM