FLPR1-12.0 Bivar
  • Part Number: FLPR1-12.0
  • Manufacturer Name: Bivar
  • Description: Light Pipe; Flexible; 6.7mm. x 4.2mm. Rectangular Lens; 12.0in. Length
  • Category: Light Pipes
  • Status:
  • More about FLPR1-12.0 Bivar
    FLPR1-12.0 Bivar
    FLPR1-12.0 is manufactured by Bivar and is categorized in the Light Pipes category. FLPR1-12.0 is described as Light Pipe; Flexible; 6.7mm. x 4.2mm. Rectangular Lens; 12.0in. Length. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.