FLPR1-10.0 Bivar
  • Part Number: FLPR1-10.0
  • Manufacturer Name: Bivar
  • Description: Light Pipe; Flexible; 6.7mm. x 4.2mm. Rectangular Lens; 1.0in. Length
  • Category: Light Pipes
  • Status:
  • More about FLPR1-10.0 Bivar
    FLPR1-10.0 Bivar
    FLPR1-10.0 is manufactured by Bivar and is categorized in the Light Pipes category. FLPR1-10.0 is described as Light Pipe; Flexible; 6.7mm. x 4.2mm. Rectangular Lens; 1.0in. Length. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Bivar
    ---> Light Pipes from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Light Pipes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE