ELM24003YDL Bivar
  • Part Number: ELM24003YDL
  • Manufacturer Name: Bivar
  • Description: Vertical LED Assembly; 0.400in.; 3mm; 2 Lead; Yellow; Diffused; Black PVC
  • Category: General LEDs
  • Status:
  • More about ELM24003YDL Bivar
    ELM24003YDL Bivar
    ELM24003YDL is manufactured by Bivar and is categorized in the General LEDs category. ELM24003YDL is described as Vertical LED Assembly; 0.400in.; 3mm; 2 Lead; Yellow; Diffused; Black PVC. Perfect Parts is a supplier of LEDs and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD