SPK4-0.006-00-11.512 Bergquist
  • Part Number: SPK4-0.006-00-11.512
  • Manufacturer Name: Bergquist
  • Description: THERMAL PAD 11.5X12 0.006 K4
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about SPK4-0.006-00-11.512 Bergquist
    SPK4-0.006-00-11.512 Bergquist
    SPK4-0.006-00-11.512 is manufactured by Bergquist and is categorized in the Thermal Sheets category. SPK4-0.006-00-11.512 is described as THERMAL PAD 11.5X12" 0.006" K4. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Bergquist
    ---> Thermal Sheets from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Thermal Sheets
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"